UPOZORNĚNÍ: Tento týden může dojít ke skluzu expedice Vašich objednávek z důvodů stěhování skladu eshopu. Prosíme, pokud na Vaši zásilku spěcháte, napište nám. Budeme se snažit Vaši zásilku zpracovat přednostně. obchod@obchodprobydleni.cz. Děkujeme za pochopení.

Pigmentová pasta Solid Art 8809 Black oxide 100g

Kód: 88705
136 Kč / ks 112 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023

pigment do pryskyřice - neprůhledné probarvení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prémiové pigmentové pasty Solid Art jsou určené pro plné neprůhledné probarvení pryskyřice, známe je též pod označením solid colorPigmentová pasta je hustá kapalina. Její využití najdeme při výrobě podtácků z pryskyřice, dekorací, obrazů a Geode Art. Své nezastupitelné místo najde i ve velkých aplikacích do truhlářské pryskyřice pro plné syté probarvení velkých objemů pryskyřice. Pro svou hustotu ji snadno použijeme též pro probarvení povrchů, jako třeba na kuchyňských linkách. Barevné pigmenty do epoxidové pryskyřice v podobě pasty lze mezi sebou vzájemně míchat a pro plné probarvení pryskyřice postačuje malé množství.

Specifikace:

Barva: Black oxide

Probarvení pryskyřice: syté neprůhledné - solid color

Balení: 100g

Doba zpracování: po velmi dobrém uzavření a uskladnění na chladném a temném místě 24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Pigmenty pasty
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

pourart-600E-Shop Obchodprobydleni.cz se zaměřuje na prodej licí pryskyřice českého výrobce pod značkou PourArt. Licí pryskyřice PourArt je určená pro výrobu nábytku z pryskyřice, šperků z pryskyřice, různých dekorací z pryskyřice a obrazů z pryskyřice. Sortiment licí pryskyřice doplňujeme o další příslušenství pro výrobky z epoxidové pryskyřice. Zaměřujeme se na dekorace do licí pryskyřice, broušení a leštění pryskyřice, formy na pryskyřici a další potřebné pomůcky a materiály pro práci s licí pryskyřicí.